Dezynfekcja, odkażanie - zamgławianie ULV

Zamgławianie to jedna z najbardziej efektywnych oraz skutecznych metod dezynfekcji. Metoda ta wykorzystywana jest do dezynfekcji biur, magazynów, szkół, hoteli, klatek schodowych, autokarów itp.

Zamgławianie ULV sprawia, że woda ze środkiem chemicznym zachowuje się jak gaz. Unosi się w powietrzu przez 40 minut, samoczynnie przenika do każdego zakamarka pomieszczenia, a wraz z nią czynnik chemiczny. Metoda ta jest bezpieczna dla komputerów, telewizorów i innych urządzeń elektronicznych.

 Czystość w domach

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania proponujemy usługę sprzątania mieszkań i domów prywatnych. Sprzątanie dopasowane jest do indywidualnych potrzeb klienta.

 Usługi specjalistyczne

Wykorzystując najnowsze technologie przyjazne środowisku jak również metody tradycyjne wykonujemy szereg usług specjalistycznych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 Ozonowanie

Ozon najczęściej wykorzystywany jest do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, walki z alergenami takimi jak roztocza czy jako środek dezynfekujący i bakteriobójczy.

 Szkło, elewacje...

Oferujemy Państwu innowacyjną technologię mycia szyb z poziomu ziemi do wysokości 12m. Miękkie włosie szczotki czyści, dysze spłukują ultra czystą wodą bez użycia chemii.

 Sprzątanie łodzi

W ramach naszych usług oferujemy Państwu sprzątanie i czyszczenie jachtów i łodzi przy pomocy nowoczesnych, ekologicznych urządzeń myjących i piorących.

 Nad morzem

Proponujemy Państwu usługę sprzątania apartamentów, ośrodków wczasowych oraz domków letniskowych nad morzem. Zapewniamy powtarzalną, wysoką jakość wykonywanych usług.