Usługi specjalistyczne

Są miejsca do których trudno dotrzeć aby utrzymać je w czystości. My sobie z tym poradzimy. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Wykorzystując najnowsze technologie przyjazne środowisku jak również metody tradycyjne wykonujemy szereg usług specjalistycznych:

  • czyszczenie szkła, elewacji i systemów solarnych
  • ozonowanie
  • czyszczenie i dezynfekcja różnych powierzchni parą wodną
  • odkurzanie, mycie i dezynfekcja ścian wewnętrznych, sufitów i wyposażenia hal magazynowych, produkcyjnych i serwisowych do wysokości 11 m z powierzchni gruntu lub jeżeli jest to konieczne z wykorzystaniem podnośnika i pracowników z uprawnieniami do pracy na wysokości
  • oczyszczanie rynien dachowych z zalegających liści z poziomu gruntu
  • mycie i doczyszczanie posadzek na halach produkcyjnych, magazynowych, serwisowych itp.
  • doczyszczanie, konserwacja/impregnacja różnego typu posadzek
  • sprzątanie po remontach i budowach

 Ozonowanie

Ozon najczęściej wykorzystywany jest do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, walki z alergenami takimi jak roztocza czy jako środek dezynfekujący i bakteriobójczy.

 Szkło, elewacje...

Oferujemy Państwu innowacyjną technologię mycia szyb z poziomu ziemi do wysokości 12m. Miękkie włosie szczotki czyści, dysze spłukują ultra czystą wodą bez użycia chemii.

 Sprzątanie łodzi

W ramach naszych usług oferujemy Państwu sprzątanie i czyszczenie jachtów i łodzi przy pomocy nowoczesnych, ekologicznych urządzeń myjących i piorących.

 Nad morzem

Proponujemy Państwu usługę sprzątania apartamentów, ośrodków wczasowych oraz domków letniskowych nad morzem. Zapewniamy powtarzalną, wysoką jakość wykonywanych usług.

 Czystość na obiektach

W trosce o komfort naszych klientów jesteśmy elastyczni i dopasowujemy wykonywanie prac porządkowych, tak aby nie kolidowały z funkcjonowaniem obiektu.

 Czystość w domach

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania proponujemy usługę sprzątania mieszkań i domów prywatnych. Sprzątanie dopasowane jest do indywidualnych potrzeb klienta.