Ozonowanie

OFERTA SPECJALNA

Zastosowanie ozonu

Ozon najczęściej wykorzystywany jest do neutralizowania nieprzyjemnych zapachów, walki z alergenami takimi jak roztocza czy jako środek dezynfekujący i bakteriobójczy. Ozonowanie doskonale sprawdza się tam gdzie zawiodły inne tradycyjne metody dezynfekcji. Ozon w postaci gazowej dociera do najbardziej niedostępnych miejsc, których nie można odkazić za pomocą innych środków. Ozon, jako bardzo silny środek dezynfekujący (50 razy skuteczniejszy od chloru), jest substancją, której zastosowanie jest niemal nieograniczone.
Ozonowanie jest najskuteczniejszą metoda usuwania zapachu spalenizny.

Główne sposoby wykorzystania ozonu:

  • ozonowanie mieszkań( odkażanie dywanów, tapicerki meblowej, pościeli, ubrań i innych przedmiotów: niszczy pasożyty, mole, bakterie, wirusy, roztocza, alergeny)
  • ozonowanie zakładów produkcyjnych i magazynów-odświeżanie powietrza, usuwanie brzydkich zapachów (stęchlizna, pot, dym papierosowy, zapachy zwierzęce, rozlane mleko itp.)
  • odkażanie, odgrzybianie klimatyzacji samochodowej (usuwanie zarodników pleśni i grzybów, likwidacja brzydkich zapachów)
  • odgrzybianie łazienek, dezynfekcja lodówek, zamrażarek, klimatyzatorów
  • dezynfekcja pomieszczeń dla zwierząt (budy, kojce, gołębniki)

 Sprzątanie łodzi

W ramach naszych usług oferujemy Państwu sprzątanie i czyszczenie jachtów i łodzi przy pomocy nowoczesnych, ekologicznych urządzeń myjących i piorących.

 Nad morzem

Proponujemy Państwu usługę sprzątania apartamentów, ośrodków wczasowych oraz domków letniskowych nad morzem. Zapewniamy powtarzalną, wysoką jakość wykonywanych usług.

 Czystość na obiektach

W trosce o komfort naszych klientów jesteśmy elastyczni i dopasowujemy wykonywanie prac porządkowych, tak aby nie kolidowały z funkcjonowaniem obiektu.

 Czystość w domach

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania proponujemy usługę sprzątania mieszkań i domów prywatnych. Sprzątanie dopasowane jest do indywidualnych potrzeb klienta.

 Usługi specjalistyczne

Wykorzystując najnowsze technologie przyjazne środowisku jak również metody tradycyjne wykonujemy szereg usług specjalistycznych. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.

 Szkło, elewacje...

Oferujemy Państwu innowacyjną technologię mycia szyb z poziomu ziemi do wysokości 12m. Miękkie włosie szczotki czyści, dysze spłukują ultra czystą wodą bez użycia chemii.